„Každý kus nábytku, každá věc, každý předmět vypráví příhody, historii rodiny. Byt není nikdy hotový: vyvíjí se s námi a my v něm.“
Adolf Loos, český architekt

Jmenuji se Zdeněk Sklenář, jsem vyučený truhlář a výrobou nábytku se zabývám již od roku 1999.

Vyrábím především kuchyně na míru dle požadavků zákazníka, ale také ostatní typy interiérového nábytku, jako jsou vestavné skříně, předsíňové stěny, nábytek do obývacích a dětských pokojů apod.

Mým cílem je maximální spokojenost každého zákazníka, proto vždy nejprve zjistím, jaké má o nábytku a jeho umístění v interiéru představy. Poté si pro dosažení maximální přesnosti výroby na míru konkrétní prostor sám zaměřím a připravím kalkulaci a návrh konečného řešení. Poradím i s výběrem materiálu na výrobu nábytku a také s doplňky, jako jsou kování, úchytky a podobně. Vždy kladu důraz na kvalitu a funkčnost zakázky za rozumnou cenu.

Vyrobený nábytek následně dopravím k zákazníkovi, namontuji, nainstaluji spotřebiče a zapojím světla tak, aby jej mohl zákazník ihned využívat.

Mé spokojené zákazníky najdete nejenom v okolí Rosic, ale také v Třebíči, Brně, Znojmě, …

Těším se, že díky svým mnohaletým zkušenostem pomohu i Vám zrealizovat Vaši představu o kvalitním bydlení tak, abyste se doma cítili spokojeně a příjemně.

Scroll to Top